7 günde ingilizce konuşun

7 günde ingilizce konuşun

Dünyanın birçok yerinde ingilizce eğitimlerinde artık yeni nesil dil öğretim teknikleri kullanılarak eğitimler yapılmakta ve bu eğitimler çok daha verimli ve etkili olmaktadır.

Son dönemde ülkemizdeki dil kurslarındada kullanılmaya başlanılan yeni nesil teknikler kişilerin dili öğrenmesinde daha etkili olmaktadır.

Bizlerde 7 günde ingilizce öğrenme ve konuşma programlarımızda yeni nesil dil öğretim teknikleri ve hızlandırılmış bir eğitim süreciyle kişilerin çok daha kısa sürede kolay ve daha az çabayla dili öğrenmesini ve konuşmasını sağlatıyoruz.

7 tam gün boyunca yapılan eğitimlerimizde kişilerin dile odaklanmaları ve maruz kalmalarını sağlatarak öğrenme sürecini hızlandırıyoruz.

Eğitimlerimizde klasik dil kurslarında yapılan uygulamaları yapmadan sadece konuşmaya yönelik bir eğitim süreci gerçekleştiriyoruz.

Konuşmaya dayalı yapılan uygulamalarımız günde 12 saat boyunca devam eder.

Bir kamp programı gibi kişilerin sanki yurtdışındaymış gibi türkçe kullanılmayan bir eğitim ortamında kişiler mecburen dili öğrenirler.

Kişilerin öğrendikleri dili geçici hafızadan kalıcı hafızaya alarak bilinçaltı düzeyde öğrenmeyi sağlamak ve daha kalıcı bir dil edindirmek amacıyla hipnoz tekniğiyle seanslar yapılır.

7 günde ingilizce programımıza katılan her kişi 1 haftalık süreçte katıldığı kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşur duruma gelirler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir