7 Günde ingilizce Öğren

7 Günde ingilizce Öğren

Yeni nesil tekniklerle uygulanan 7 günde ingilizce öğrenme ve konuşma eğitimlerinde katılımcıların bir kamp ortamında 7 tam gün boyunca yoğun bir eğitime maruz kalmaları ve hızlı bir şekilde dili öğrenmeleri sağlatılmaktadır.

Klasik dil kurslarında aylarca süren eğitimlere katılarak ingilizce öğrenmek isteyen kişiler dili okuma ve yazmaya dayalı programlar nedeniyle konuşamıyor veya konuşma konusunda sorun yaşıyorlar.

Kişilerin konuşmaya dayalı programlarla kısa sürede ingilizce öğrenme istekleri doğrultusunda hızlı ingilizce kurslarıda kısa süreli programlar gerçekleştiriyorlar.

7 günde ingilizce konuşma eğitimleride kişilerin zaman kazanmaları ve daha kısa sürede daha hızlı bir şekilde etkili bir dil eğitim programıyla dili konuşmalarını sağlatıyoruz.

Günde 12 saat süren yoğun bir şekilde gerçekleşen ingilizce konuşma uygulamalarımızla kişilerin dile etkin bir biçimde maruz kalmalarını ve dili konuşarak öğrenmeleri sağlatılır.

Katılımcılar 1 hafta boyunca aldıkları bu eğitimlerle dili konuşarak refleks olarak düşünmeden bir konuşma gelişimi edinirler.

Profesyonel eğitimci kadromuzla ve yabancı dil eğitmenlerimizde kişilere etkili bir eğitim süreci sunarak onların memnun kalmalarını sağlıyoruz.

Katılımcıların eğitimlerde dili bilinçaltı düzeyde öğrenmelerini sağlamak ve kalıcı bir dile sahip olmaları için Hipnoz ve nlp teknikleri kullanılmaktadır.

7 tam gün boyunca yapılan bu eğitimlerimizle katılımcılar 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşurlar.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir