7 günde ingilizce konuşma programı

7gundeingilizce7 günde ingilizce konuşma programı

Yeni nesil dil öğretim teknikleriyle gerçekleştirilen 7 günde ingilizce öğrenme ve konuşma programlarında kişilerin daha kısa sürede hızlı ve kolay bir şekilde ingilizce öğrenmesini ve konuşmasını sağlatıyoruz.

Diğer dil öğretim kurslarındaki eğitim modellerinden ve programlarından farklı olan eğitimimizde sıradışı bir ingilizce deneyimi sunuyoruz.

Zamanı değerli olan ve iş yoğunluğundan dolayı bu klasik kurslara zaman ayıramayan katılımcılar 7 günlük program ile daha kısa sürede daha hızlı ve kolay bir eşkilde ingilizce öğreniyor ve konuşuyorlar.

Konuşma ağırlıklı gerçekleşen eğitimlerde kişilerin dili kısa sürede konuşabilmesi için yapılan konuşma pratikleri günde 3 farklı eğitmenler uygulanır.

Kişiler günde 12 saat boyunca dili konuşarak hızlı bir konuşma gelişimine ve refleks olarak düşünmeden konuşma becerisine sahip olurlar.

Bilinçaltı olarak kişilerin daha kalıcı bir dile sahip olmasını sağlamak için yapılan hipnoz seanslarıyla kişiler dili unuzmazlar.

1 haftalık eğitim süreci ile kişiler 7 günde 1 kur düzeyinde ingilizce öğrenir ve konuşur duruma gelirler.

Sizlerde 1 hafta süren kısa süreli hızlandırılmış eğitimlerimize katılarak dili kolay ve hızlı bir şekilde öğrenmek isterseniz hemen bizi arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir