7 günde ingilizce öğrenme

7gundeingilizce7 günde ingilizce öğrenme

7 günlük eğitim programlarımız insanların fazla çaba sarf etmeden ve çok zaman harcamadan kısa sürede ingilizce öğrenmesi ve konuşabilmesi için gerçekleştirilmektedir.

Eğitimlerimiz klasik dil kurslarından farklı olarak geleneksel tekniklerle değil tamamen yeni nesil hızlı ingilizce öğrenme teknikleriyle gerçekleştirilir.

İngilizce programımız sadece büyüklere özel hazırlanmış bir program olup genellikle iş kesiminde kişilere uygulanmaktadır.

7 tam gün boyunca kişilerin dili rahat bir şekilde öğrenmesini sağlamak amacıyla yoğun konuşma pratiklerini gerçekleştiriyoruz.

Katılımcılarımız eğitimlerde 1 haftalık kısa süreç içerisinde dili öğrenip konuşmaktan memnun kalarak eğitimi arkadaş çevrelerine tavsiye ediyorlar.

İnsanlar eğitime karşı bazen önyargılı olabiliyorlar bunun nedeni ise internetten ve ekşi sözlük gibi sitelerden okudukları yorumlardan dolayıdır.

Bazı kişiler ise eğitimin uyurken gerçekleştiğini dilin uykuda öğrenileceğini sanıyor.

Bizler katılımcılarımıza gerekli açıklamaları ve bilgilendirmeyi yaparak hipnoz tekniği ile gerçekleştirdiğimiz eğitimlerde rahatlama seansları yaparak kişilerin dinlenmesini ve kalıcı bir şekilde dili öğrenmesini sağlıyoruz.
Katılımcılar uyurken değil dili 7 tam gün boyunca yoğun bir şekilde konuşarak kullanarak öğrenirler.

7 günlük eğitimlerle günde 12 ssat boyunca yoğun eğitimlere katılan katılımcılar refleks olarak dili konuşmaya başlarlar.

Sizlerde 1 haftada ingilizce öğrenmek ve konuşmak istiyorsanız eğitimlerimizle ilgili detaylı bilgi eğitim fiyat ve ücret bilgileriyle ilgili bizi arayabilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir